Тел.: 0876 08 22 66
E-mail: info-1100615@edu.mon.bg | nu_hr.botev@abv.bg
Футболистите на НУ „Христо Ботев“ с две купи

Днес ученици от НУ „Христо Ботев“ взеха участие в детския футболен турнир „За купата на кмета“, който се проведе на стадион „Чавдар“.
С представители от всички класове, разделени в групи за малки и големи, нашите ученици показаха спортен дух, отборна игра и много желание за победа.
Прибрахме се щастливи и горди – с две купи за първи места и още повече усмивки! ![]()
![]()
Поздравления за всички участници, които достойно представиха нашето училище!
Прекрасно е да виждаш толкова много детски усмивки, емоции и радост от успеха! ![]()














