Футболистите на НУ „Христо Ботев“ с две купи

Днес ученици от НУ „Христо Ботев“ взеха участие в детския футболен турнир „За купата на кмета“, който се проведе на стадион „Чавдар“.

С представители от всички класове, разделени в групи за малки и големи, нашите ученици показаха спортен дух, отборна игра и много желание за победа.

Прибрахме се щастливи и горди – с две купи за първи места и още повече усмивки! 🏆🏆

Поздравления за всички участници, които достойно представиха нашето училище!

Прекрасно е да виждаш толкова много детски усмивки, емоции и радост от успеха! 💚