Внимателни и отговорни!

📍🚓 Днес в НУ „Христо Ботев“ проведохме интересна и полезна среща, посветена на безопасността на движението по пътищата.

Наш специален гост беше инспектор Калоян Койнаков от Пътна полиция, който обясни на учениците от 3. и 4. клас колко важно е да бъдат внимателни и отговорни участници в движението.

🚦 По време на срещата децата си припомниха основни правила за безопасно пресичане, значението на пътните знаци и как да реагират в различни ситуации на пътя.

🛴🚲 Учениците се включиха с голям интерес в кратки игри и забавни задачи.

Благодарим на инспектор Койнаков за отделеното време, интересния разговор и важните послания към децата! 🚓🚦