Тел.: 0876 08 22 66
E-mail: info-1100615@edu.mon.bg | nu_hr.botev@abv.bg
„Боби и Кели“ – София

С много усмивки и настроение първокласниците посетиха увеселителен парк „Боби и Кели“ гр. София. Денят беше изпълнен с игри, забавления и незабравими емоции. Децата се забавляваха истински, учиха се да общуват и да споделят радостта си с приятели. Посещението се превърна в прекрасен спомен и донесе много положителни емоции на всички участници.











